Szpachla do drewna Minwax® Stainable Wood Filler

25.00 59.00  z VAT

Szpachla do drewna Minwax® Stainable Wood Filler.

Doskonale sprawdzi się przy różnego rodzaju wykończeniach, można użyć jej do naprawy i zamaskowania różnego rodzaju pęknięć, wyżłobień, a także otworów pozostawionych przez gwoździe.

Szpachla do drewna to lateksowy wypełniacz, który można stosować do szlifowania, co więcej można łączyć go z penetrującymi bejcami. Produkt Stainable Wood Filler marki Minwax tworzy powierzchnię, którą można łatwo oczyścić za pomocą wody i mydła.

Wybierając ten produkt można w szybki i prosty sposób wyrównać ubytki w podłodze i sprawić, że znowu będzie wyglądała estetycznie i elegancko. Jest to możliwe, dzięki temu, że produkt szybko schnie, a co więcej można stosować go zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Wyczyść

Opis

Szpachla do naprawy drewna Minwax® Stainable Wood Filler

Najlepsze produkty do drewna prosto z USA!

Szpachla do drewna Minwax® Stainable Wood Filler jest idealna dlatego nadaje się do naprawy pęknięć i wyżłobień, otworów po gwoździach i innych defektów. Z tego powodu stosuje się na wszelkiego rodzaju niewykończonych domowych i zewnętrznych powierzchniach drewnianych.

Minwax® Stainable Wood Filler jest lateksowym, szybkoschnącym, nadającym się do szlifowania wypełniaczem, przede wszystkim także łatwym w czyszczeniu przy użyciu wody i mydła.

Szpachla do drewna Minwax® Stainable Wood Filler. Przede wszystkim jest specjalnie zaprojektowana dlatego nadaje się do współpracy z penetrującymi bejcami.

Na przykład Minwax® Wood Finish™, Minwax® Gel Stain, Minwax® Water Based Wood Stain.

Szpachla do drewna Minwax® Stainable Wood Filler – Sposób nakładania:

  1. Powierzchnia musi być sucha, ale i czysta.
  2. Wyciśnij odpowiednią ilość produktu i nałóż tak na miejsce, które chcesz naprawić.
  3. Rozprowadź przy użyciu szpachli.
  4. Nałóż więcej produktu, ponieważ aby można było go zeszlifować i uważając jednocześnie aby nie rozprowadzić go nadmiernie na przylegające powierzchnie.
  5. Przede wszystkim pozostaw, aż  do kompletnego wyschnięcia. Ponadto czas schnięcia będzie zależał od głębokości wypełnienia. Z tego powodu większość płytkich napraw będzie gotowa po 2 godzinach. Głębsze naprawy mogą wymagać więcej niż jednokrotnego wypełnienia, ale czas schnięcia może się wydłużyć do 6 godzin. Pomiędzy warstwami poczekaj aż wyschnie.
  6. Przeszlifuj produkt dokładnie i wyrównaj z powierzchnią drewna.
  7. Usuń powstały kurz przed bejcowaniem, lakierowaniem czy malowaniem.

Szpachla do drewna Minwax® Stainable Wood Filler:

  1. Przed nałożeniem Minwax® StainableWood Filler na zgniłe drewno zastosuj Minwax® High Performance Wood Hardener, aby wzmocnić drewno.
  2. Nie jest rekomendowany do zastosowania z Minwax® Polyshades®.

Stosowane narzędzia: Szpachelka.
Czas schnięcia: 2-6 godzin w zależności od naprawianej powierzchni oraz grubości nałożenia szpachli.
Oczyszczanie: Woda, gąbka lub szmatka i mydło.
 Rekomendowane zastosowanie:  Naprawa pęknięć, wyżłobień, otworów po gwoździach i innych defektów na nie   wykończonym drewnie do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz .

Dodatkowe informacje

Waga brak

POLECANE STRONY

tufftoe.pl – ochrona Twoich butów powstała przy użyciu technologii NASA. Przekonaj się sam!
kartymsds.pl oferujemy kompleksową obsługę i pomoc w zakresie bezpieczeństwa chemicznego. ​