Minwax High Performance Wood Hardener, Żywica do Utrwalania Drewna, 473 ml – Szybka Regeneracja

99.00  z VAT

Na stanie

Płynna żywica do naprawy drewna Minwax® High Performance Wood Hardener 0,473 L.

To doskonały produkt marki Minwax®, który sprawdzi się w odnawianiu oraz wzmacnianiu zgniłych lub zniszczonych mebli i podłóg. Żywica do drewna High Performance Wood Hardener 0,473 litra to szybkoschnący płyn, który doskonale sprawdzi się do stosowania zarówno do zabezpieczenia przedmiotów znajdujących się wewnątrz domu jak i na zewnątrz. Dzięki czemu pozwoli nam ochronić nasze meble przed wnikaniem wilgoci.

Oferowany przez nas produkt doskonale sprawdzi się również do stabilizacji próżniowej, która ma na celu odgazowywanie produktów formierskich.

Preparat ten doskonale nada się również do naprawy elementów drewnianych. Jest to możliwe, ponieważ zawarte w niej rozpuszczalniki odparowują i utwardzają materiał.

Dostępna tylko w wersji o pojemności 0,473 litra.

Opis

Płynna żywica do naprawy drewna Minwax® High Performance Wood Hardener 0,473 L.

To łatwy w użyciu, doskonały, wysokiej klasy produkt prosto z USA!

Płynna żywica do naprawy drewna Minwax® High Performance Wood Hardener 0,473 L jest szybkoschnącym płynem, zaprojektowanym do wzmacniania lub odnawiania zgniłego lub zniszczonego drewna. Można ją stosować w drzewie, które jest wewnątrz jak i na zewnątrz narażonego na stałą wilgoć jako barierę przed wnikaniem wilgoci.

UWAGA: Płynna żywica do naprawy drewna Minwax® High Performance Wood Hardener 0,473 L jest doskonała do stabilizacji próżniowej.

Żywica do naprawy drewna Minwax® High Performance Wood Hardener 0,473 L składa się z rozpuszczalników, które przenoszą żywicę w głąb porów drewna, gdzie odparowują i pozostawiają żywicę utwardzając drewno.

Żywica do naprawy drewna Minwax® High Performance Wood Hardener 0,473 L:

1. Dokładnie usuń zgniłe i bardzo miękkie drewno, aż dotrzesz do względnie twardego. Drewno powinno być suche, wolne od kurzu, zanieczyszczeń i pozostałości po starej bejcy.
2. Wstrząśnij porządnie puszką. Nałóż Minwax® High Performance Wood Hardener do miękkiej części drewna, aby całkowicie nasycić powierzchnię.
3. Dla uzyskania twardości nałóż szybko po sobie kilka warstw, aż uzyskasz błyszczącą powierzchnię.
4. Pozostaw na 2-4 przed zastosowaniem Minwax® High Performance Wood Filler.
5. Przeszlifuj, maluj lub bejcuj,  jeżeli chcesz.

Czyszczenie: Zalecamy stosowanie jednorazowego pędzla. Jeżeli nie jest dostępny, wyczyść narzędzia acetonem zgodnie z zaleceniami producenta.
Stosowane narzędzia:Jednorazowy pędzel.
Zastosowanie:Wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie drewniane.
Czyszczenie:Aceton zgodnie z zaleceniami producenta.
Czas schnięcia:2-4 godziny, następnie zastosuj Minwax® High Performance Wood Filler.

Rekomendowane zastosowanie: Parapety, drzwi, stolarka, podłogi, tarasy, meble.

Informacje dodatkowe

Waga0.7 kg