Plecak malarski Purdy Painter’s Backpack

988.00  z VAT

Na stanie

SKU: 14S250000 Kategorie: , , , GTIN: 716341011697

Pierwszy plecak malarski zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Plecak malarski Purdy to organizacyjny system przechowywania narzędzi malarskich na placu budowy.

Opis

Plecak Purdy Painter’s Backpack

Pierwszy plecak malarski zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów!

Pierwszy plecak malarski zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Plecak malarski Purdy® to organizacyjny system przechowywania narzędzi malarskich na placu budowy. Plecak posiada wiele miejsc do przechowywania różnych narzędzi malarskich, w tym ram i osłon wałków, pędzli, narzędzi przygotowawczych, przedłużaczy i innych, dzięki czemu użytkownicy mają wszystko, czego potrzebują, w jednym uporządkowanym miejscu. Plecak Purdy Painter’s Backpack zawiera również wyjmowaną torbę do transportu mokrych narzędzi.

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O TOBIE: plecak Purdy Painter’s Backpack jest zorganizowany za pomocą specjalistycznego systemu przechowywania stworzonego dla profesjonalnych malarzy i wykonawców; jest to pierwszy w swoim rodzaju, stworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów; wymiary 13,5 x 11 x 19,5 cala

PRZECHOWYWANIE WSZYSTKIEGO W JEDNYM: chwyć i idź nigdy nie było łatwiejsze dzięki miejscu na wszystkie profesjonalne narzędzia malarskie, w tym schowek na osłonę wałka, uchwyt na ramę wałka, wiele kieszeni na pędzle, kieszeń na przedłużacz, uchwyty na narzędzia przygotowawcze, a nawet złącze USB

ZBUDOWANY, ABY TRWAĆ: wykonany z wytrzymałych metalowych zamków błyskawicznych i materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, ten plecak malarski został zaprojektowany i przetestowany, aby wytrzymać zużycie w miejscu pracy, zapewniając, że będzie działał tak ciężko, jak Ty.

POKROWIEC DO PRZECHOWYWANIA MOKRYCH NARZĘDZI: podróżuj bez bałaganu; gdy nie możesz wyczyścić wszystkiego w pracy, przechowuj mokre lub brudne pędzle, wałki i narzędzia, dopóki nie będziesz gotowy do ich wyczyszczenia w tym łatwym do prania, odpinanym pokrowcu.

WYKONANA Z MYŚLĄ O KOMFORCIE: nasi specjaliści od malowania pracowali nad zapewnieniem równomiernego rozłożenia ciężaru, aby zapewnić najwyższy komfort; z łatwością przenoś wszystko, czego potrzebujesz do i z większych miejsc pracy


Poznaj zastosowanie plecaka malarskiego!


Dlaczego warto wybrać produkty Purdy?

Historia Purdy to ponad 80 lat doświadczenia w branży. Każdy pędzel Purdy jest „podpisany” przez osobę, która go wykonała. Każdy profesjonalny pędzel Purdy to indywidualnie zbudowane narzędzie, zaprojektowane i skonstruowane z myślą o uzyskaniu  maksymalnej wydajności malowania. Produkty Purdy wykonane są z najwyższej jakości surowców, a na każdy etapie od projektowania aż do produkcji wykorzystywana jest fachowa wiedza.

W rezultacie profesjonaliści polegają na narzędziach Purdy ze względu na:

  • wyjątkowy wygląd
  • dbałość wykończenia w najmniejszym detalu
  • sprawdzoną trwałość
  • doskonałą dystrybucję farby
  • lepszy stopień pokrycia przy mniejszym wysiłku
  • większą wydajność
  • możliwość wykonania płynniejszych pociągnięć
  • możliwość „wcinania”.

Dla dzisiejszego profesjonalnego malarza nic nie może się równać z wydajnością Purdy – wysokiej jakości aplikatorów do farb i nie tylko.