Minwax Helmsman Spar Urethane, Lakier Olejny do Drewna na Zewnątrz – Trwała Ochrona przed Warunkami Atmosferycznymi

107.00 390.00  z VAT

Lakier odporny na warunki atmosferyczne Minwax® Helmsman® Spar Urethane.

Lakier odporny na zmianę temperatur, słońce i wilogoć Minwax® Helmsman® Spar Urethane jest bezbarwny zapewniający ochronę dla drewna domowego lub ogrodowego. Gwarantuje trwałość na lata.

Opis

Lakier do drewna na zewnątrz Minwax® Helmsman® Spar Urethane

Dostępny w 3 odcieniach oraz w 3 pojemnościach 473 ml, 946 ml

oraz 3,785 L

To łatwy w użyciu, doskonały, wysokiej klasy produkt prosto z USA!

Lakier do drewna na zewnatrz Minwax® Helmsman® Spar Urethane odporny na zmianę temperatur, słońce i wilgoć.

Jest baezbarwny. Przeznaczony do drewna w domu i w ogrodzie w szczególności narażonego na promienie słoneczne, wodę czy zmiany temperatury. Zawiera filtr UV, który redukuje proces blaknięcia.

Lakier odporny na warunki atmosferyczne Minwax® Helmsman® Spar Urethane tworzy bariere ochronną przed deszczem, wilgocią, a jego specjalne oleje wiążą się z drewnem i współgrają ze zmiennymi porami roku i zmianami temperatury.

Minwax® Helmsman® Spar Urethane nie jest rekomendowany na podłogi.

Lakier do drewna na zewnątrz Minwax® Helmsman® Spar Urethane:

1. Podłoże musi być suche i wolne od pozostałości po starym wykończeniu – bejc, farb, wosku, tłuszczu, pasty polerskiej, kurzu i innych ciał obcych. Nie nakładaj lakieru na poliuretan.
2. Przeszlifuj, aby uzyskać gładką i jednolitą powierzchnię. Usuń kurz przy użyciu zwilżonej szmatki.
3. Jeżeli chcesz nałóż Minwax® Wood Finish™ na niewykończone drewno domowe. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi na opakowaniu.
4. Wymieszaj dokładnie podczas użycia.
5. Nałóż warstwę lakieru używając wysokiej jakości naturalnego pędzla. Na surowym drewnie nałóż odpowiednią warstwę lakieru, aby zabezpieczyć wszelkie ubytki.
6. Pozostaw do wyschnięcia na co najmniej 4 godziny, następnie przeszlifuj całą powierzchnie delikatnie papierem ściernym o grubości # 220, aby uzyskać równe wykończenie i przyleganie kolejnej warstwy.
7. Nałóż drugą warstwę. Jeżeli wymagana jest trzecia warstwa powtórz krok 6. Uwaga: Dla drewna ogrodowego oraz na drewnie surowym, rekomendowane są 3 warstwy.
8. Po ostatniej warstwie odczekaj 24 godziny przed normalnym użytkowaniem.

Uwaga:

Czas schnięcia oparty jest na dobrej wentylacji, temperaturze 25 C i 50% wilgotności. Niższa temperatura, wyższa wilgotność, brak ruchu powietrza lub stosowanie grubych warstw wydłuża czas schnięcia. Zawsze sprawdzaj lepkość pomiędzy warstwami. Drewno ogrodowe sprawdzaj co jakiś czas, czy nie wymaga ponownego lakierowania.Minwax® Helmsman® Spar Urethane nie jest rekomendowany do dużych powierzchni drewnianych umiejscowionych na dworze, których pielęgnacja mogła, aby być utrudniona takich jak dach czy ogrodzenie. Niewielkie przebłyski mogą wystąpić w przypadku lakierowania drewna w jasnym kolorze. Zawsze sprawdzaj na niewidocznym miejscu czy wynik lakierowania Ciebie zadowoli.

Odcienie:Błyszczący, półbłyszczący, satynowy.
Stosowane narzędzia:Wysokiej jakości naturalny pędzel.
Zastosowanie:Wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie drewniane.
Ponowne malowanie:Po 4 godzinach.
Czas schnięcia:24 godziny.
Oczyszczanie:Benzyna lakowa, terpentyna.
Pokrycie11 metrów kwadratowych na litr.
Ilość pokryć:2-3.
Rekomendowane zastosowanie:Drzwi, okna, kabiny prysznicowe, blaty barowe
i kuchenne, ogrodowe meble

Informacje dodatkowe

WagaBrak danych