Lakier Minwax One Coat Polyurethane, Jednowarstwowy, 946 ml – Idealny do Drewna

263.00  z VAT

Minwax® One Coat Polyurethane  lakier jednowarstwowy, skraca trzykrotnie czas wykończenia projektu.

Opis

Lakier do drewna do wewnątrz Minwax One Coat Polyurethane skraca trzykrotnie czas wykończenia projektu.

To łatwy w użyciu, doskonały, wysokiej klasy produkt prosto z USA!

Zabezpiecz swoje projekty drewniane i zrób więcej, szybciej, dzięki Minwax One Coat Polyurethane Protective Finish. Ta krystalicznie czysta ochronna powłoka nawierzchniowa schnie w zaledwie dwie godziny i pozwala na 3-krotnie szybsze ukończenie projektów drewnianych bez utraty trwałości. Zaawansowana formuła tego bezbarwnego lakieru nawierzchniowego zapewnia ten sam poziom trwałości w jednej warstwie, który jest porównywalny z trzema warstwami konwencjonalnego poliuretanu. Użyj go, aby łatwo chronić i upiększać swoje drewniane projekty. Nie odbarwia się i łatwo się czyści przy użyciu ciepłej wody z mydłem. Jest dostępny w różnych połyskach.

  • Minwax One Coat Polyurethane Protective Finish to krystalicznie czysta, ochronna powłoka nawierzchniowa, która wysycha w ciągu zaledwie dwóch godzin.
  • Zaawansowana formuła zapewnia ten sam poziom trwałości w jednej warstwie, który jest porównywalny z trzema warstwami konwencjonalnego poliuretanu.
  • Bezbarwna powłoka nawierzchniowa z łatwością chroni i dodaje ciepłego piękna drewnianym projektom.
  • Powłoka ochronna jest idealna do stolarki, mebli, drzwi i szafek.
  • Ultra szybkoschnący lakier bezbarwny.
  • Niebrudzący, łatwy do czyszczenia ciepłą wodą.
  • Dostępny w różnych połyskach.
  • Minwax to wiodąca amerykańska marka produktów do wykańczania i pielęgnacji drewna.

Wskazówki dotyczące stosowania

Ostrzeżenie dotyczące przygotowania:
Usuwanie starej farby poprzez szlifowanie, skrobanie lub w inny sposób może generować pył lub opary zawierające ołów. Narażenie na pył lub opary ołowiu może spowodować uszkodzenie mózgu lub inne niekorzystne skutki zdrowotne, zwłaszcza u dzieci lub kobiet w ciąży. Kontrolowanie narażenia na działanie ołowiu lub innych niebezpiecznych substancji wymaga stosowania odpowiedniego sprzętu ochronnego, takiego jak odpowiednio dopasowany respirator (zatwierdzony przez NIOSH) oraz właściwego zabezpieczenia i oczyszczenia. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do Krajowego Centrum Informacji o Ołowiu pod numer 1-800-424-LEAD (w USA) lub skontaktuj się z lokalnym organem ds. zdrowia.

PRZYGOTOWANIE
1. Powierzchnia musi być sucha i wolna od wosku, tłuszczu, pasty, starych wykończeń w złym stanie lub jakichkolwiek ciał obcych.
2. Przeszlifować do uzyskania gładkiej, jednolitej powierzchni. Nie używaj wełny stalowej. Usunąć kurz wilgotną szmatką. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
3. W razie potrzeby nałóż bejcę, taką jak Minwax® Water-Based Wood Stain lub Minwax® Wood Finish™ Stain, na gołe powierzchnie drewniane zgodnie z instrukcjami na etykiecie. Odczekać co najmniej 24 godziny przed nałożeniem Minwax® One Coat Polyurethane na Minwax Wood Finish Stain.
4. Dobrze wymieszać przed użyciem i regularnie w trakcie. NIE WSTRZĄSAĆ.

APLIKACJA
1. Nałożyć warstwę Minwax® One Coat Polyurethane za pomocą wysokiej jakości pędzla z włosia syntetycznego. Nakładać jedną gładką, jednolitą warstwę zgodnie z kierunkiem słojów drewna.
2. Odczekać 2 godziny przed lekką obróbką i 24 godziny przed normalnym użytkowaniem.
3. Instrukcje specjalne: Minwax® One Coat Polyurethane nie powinien być nakładany na czerwoną bejcę mahoniową. Zamiast tego należy użyć szybkoschnącego poliuretanu Minwax® lub wodorozcieńczalnego poliuretanu modyfikowanego olejem Minwax® na dowolną bejcę z czerwonego mahoniu.
4. Instrukcje specjalne: Minwax® One Coat Polyurethane nie jest zalecany do stosowania na podłogach, ponieważ wymagałby częstszego ponownego malowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Zamiast tego zalecamy Minwax® Super szybkoschnący poliuretan do podłóg lub Minwax® Ultimate Floor Finish dla maksymalnej trwałości.


Odcienie:Błyszczący, półbłyszczący, satynowy.
Stosowane narzędzia:Pędze z włosia syntetycznego.
Zastosowanie:Wewnętrzne  powierzchnie drewniane.
Ponowne malowanie:Nie jest wymagane.
Czas schnięcia:2 godziny.
Oczyszczanie:Woda z mydłem
Pokrycie5 metrów kwadratowych na litr.
Ilość pokryć:1
Rekomendowane zastosowanie:Drzwi, okna, blaty barowe, meble, nie jest rekomendowany na podłogi

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: ZAWIERA ALKILOPROPANOLE, GLIKOL ETYLENOWY, ETERY GLIKOLU I METYLO-2-PIROLIDYNON. ZAWIERA MATERIAŁ, KTÓRY MOŻE POWODOWAĆ SZKODLIWE SKUTKI DLA ROZRODCZOŚCI I MOŻE NIEKORZYSTNIE WPŁYWAĆ NA ROZWIJAJĄCY SIĘ PŁÓD NA PODSTAWIE DANYCH UZYSKANYCH NA ZWIERZĘTACH. SZKODLIWE OPARY: Używać tylko przy odpowiedniej wentylacji. Aby uniknąć nadmiernego narażenia, należy otworzyć okna i drzwi lub użyć innych środków w celu zapewnienia dopływu świeżego powietrza podczas aplikacji i suszenia. Jeśli wystąpi łzawienie oczu, bóle głowy lub zawroty głowy, należy zwiększyć ilość świeżego powietrza lub nosić ochronę dróg oddechowych (zatwierdzoną przez NIOSH) lub opuścić obszar. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Umyć ręce po użyciu. Przechowywać pojemnik zamknięty, gdy nie jest używany. Nie przelewać zawartości do innych pojemników w celu przechowywania. PIERWSZA POMOC: W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie płukać dużą ilością wody przez 15 minut i skontaktować się z lekarzem. W przypadku kontaktu ze skórą, umyć dokładnie wodą z mydłem. W przypadku trudności z oddychaniem zapewnić dostęp świeżego powietrza i natychmiast wezwać lekarza. OPÓŹNIONE SKUTKI DŁUGOTRWAŁEGO NADUŻYCIA:Zawiera rozpuszczalniki, które mogą powodować trwałe uszkodzenie mózgu i układu nerwowego. Umyślne niewłaściwe użycie poprzez celowe skoncentrowanie i wdychanie zawartości może być szkodliwe lub śmiertelne. OSTRZEŻENIE: Ten produkt zawiera substancje chemiczne, o których stan Kalifornia wie, że powodują raka i wady wrodzone lub inne szkody produkcyjne. NIE PRZYJMOWAĆ WEWNĘTRZNIE. PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI. ZGODNY Z ASTM-D-4236: Aby uzyskać więcej informacji na temat zdrowia, należy skontaktować się z lekarzem.

Informacje dodatkowe

Waga1.5 kg