Minwax Fast-Drying Polyurethane, Lakier do Drewna Wnętrz, Szybko Schnący – Trwałe Wykończenie

91.00 177.00  z VAT

Lakier do drewna Minwax Fast-Drying Polyurethane oparta na oleju bezbarwna powłoka ochronna sealer chroni i dodaje długotrwałego piękna do stolarki, mebli, drzwi, szafek i podłóg. Jest to jedna z najtrwalszych powłok do ochrony drewna przed zadrapaniami, rozlaniem i nie tylko, jest powłoką bezbarwną. Chroń swoje wewnętrzne projekty drewniane i utrzymuj ich piękny wygląd przy użyciu Minwax Polyurethane Wood Finish.

Opis

Lakier do drewna, do wewnątrz Minwax Fast-Drying Polyurethane

To łatwy w użyciu, doskonały, wysokiej klasy produkt prosto z USA!

 

Lakier do drewna Minwax® Fast-Drying Polyurethane jest bezbarwny i twardy. Specjalna formuła zapewnia szybkie schnięcie. Idealny do użytku wewnętrznego: meble, szafy, listwy, drzwi.

Minwax® Fast-Drying Polyurethane jest jednym z najbardziej trwałych lakierów do ochrony drewna. Czyni go to idealnym do zastosowania na drewnie wykończonym lub surowym.


Wskazówki dotyczące stosowania bejcy do drewna Minwax® Fast-Drying Polyurethane

Ostrzeżenie dotyczące przygotowania:
Usuwanie starej farby poprzez szlifowanie, skrobanie lub inne sposoby może generować pył lub opary zawierające ołów. Narażenie na pył lub opary ołowiu może spowodować uszkodzenie mózgu lub inne negatywne skutki zdrowotne, zwłaszcza u dzieci lub kobiet w ciąży. Kontrola narażenia na ołów lub inne niebezpieczne substancje wymaga użycia odpowiedniego sprzętu ochronnego, takiego jak odpowiednio dopasowany respirator (zatwierdzony przez NIOSH) oraz odpowiedniego ograniczenia i oczyszczenia.

Etapy przygotowania:
1. Powierzchnia musi być sucha i wolna od farby, wosku, smaru, politury, starych wykończeń w złym stanie lub jakichkolwiek ciał obcych.
2. Przeszlifuj, aby uzyskać gładką, jednolitą powierzchnię. Usuń cały pył.
3. W razie potrzeby nałożyć bejcę, taką jak Minwax® Wood Finish™ Stain na niewykończone powierzchnie drewniane wewnątrz pomieszczeń. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi stosowania i czasu schnięcia.
4. Wymieszaj Minwax® Fast-Drying Polyurethane przed i w trakcie użycia, aby wyeliminować osadzanie się produktu na dnie puszki. Mieszaj, aby obrócić produkt od dołu do góry puszki. NIGDY NIE WSTRZĄSAĆ. Nie rozcieńczać

Etapy aplikacji:
1. Nałóż cienką warstwę szybkoschnącego poliuretanu Minwax® za pomocą wysokiej jakości pędzla z naturalnego włosia lub pianki.
2. Pozostaw do wyschnięcia na 4-6 godzin. Następnie lekko przeszlifuj całą powierzchnię drobnym papierem ściernym (220-grit), aby zapewnić równe wykończenie i właściwą przyczepność. Usuń cały pył. 3. W przypadku projektów podłogowych, użyj kwadratowej szlifierki typu buff, orbitalnej lub dyskowej z papierem ściernym o granulacji 220 lub równoważnym talerzem lub sitem (specjalnie zaprojektowanym do szlifowania między warstwami). Nie należy używać szlifierki taśmowej lub bębnowej do szlifowania między warstwami. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta szlifierki dla danego typu projektu.
4. Nałóż drugą warstwę. Jeśli pożądana jest trzecia warstwa, powtórz krok 6 przed aplikacją.
5. Po nałożeniu ostatniej warstwy pozostawić na 24 godziny przed lekkim użyciem.
6. W przypadku stosowania na podłogach z twardego drewna, użyj aplikatora z wełny jagnięcej lub syntetycznego pada, lub szczotki z naturalnego włosia i utrzymuj mokrą krawędź, aby uniknąć śladów okrążeń. Dla maksymalnej trwałości zalecamy nałożenie 3 warstw. Unikaj dużego ruchu i wymiany mebli przez 72 godziny po nałożeniu ostatniej warstwy. Podczas wymiany mebli nie przesuwać. Nie instalować dywanów ani nie czyścić podłóg przez 7 dni.

Odcienie:Błyszczący, półbłyszczący, satynowy.
Stosowane narzędzia:Pędzel naturalny, piankowy, wałek.
Zastosowanie:Wewnętrzne powierzchnie drewniane.
Ponowne malowanie:Po 4-6 godzinach.
Czyszczenie:Terpentyna, rozcieńczalnik.
Pokrycie14 metrów kwadratowych na litr.
Ilość pokryć:2-3.
Rekomendowane zastosowanie:Stolarka,meble, drzwi,szafy, podłogi.

Informacje dodatkowe

WagaBrak danych