Howard Wood-N-Floors 946 ml – środek do czyszczenia podłóg drewnianych

105.00  z VAT

Na stanie

SKU: WF0032 Kategorie: , , , GTIN: 088682320104

Wood-N-Floors czyści podłogi drewniane, luksusowe deski winylowe (LVP), laminaty i podłogi inżynieryjne. Szybko usuwa brud i zanieczyszczenia z podłóg drewnianych, nie pozostawiając lepkich pozostałości ani smug. Ta gotowa do użycia mieszanka roślinnych środków powierzchniowo czynnych na bazie wody delikatnie czyści podłogi z twardego drewna. Howard Wood-N-Floors czyści, odsłaniając naturalny połysk podłóg drewnianych, szafek, mebli i nie tylko!

Opis

Howard Wood-N-Floors – środek do czyszczenia podłóg drewnianych

  • Szybko usuwa brud i zanieczyszczenia z podłóg drewnianych
  • Doskonały do podłóg z twardego drewna, luksusowych desek winylowych (LVP), laminatów i podłóg inżynieryjnych
  • Ta gotowa do użycia formuła na bazie wody wykorzystuje roślinne środki powierzchniowo czynne do delikatnego czyszczenia podłóg drewnianych.
  • Wood-N-Floors czyści, odsłaniając naturalny połysk podłóg drewnianych, szafek, mebli i nie tylko!
  • Bez pozostałości, bez smug i szybko schnie

Wskazówki: Usunąć zanieczyszczenia, zamiatając lub odkurzając. Najpierw przetestuj na ukrytym obszarze. Nanieść środek czyszczący na miękką ściereczkę lub mop z mikrofibry i pocierać w kierunku słojów drewna. Zawsze wycieraj do sucha. Nałóż więcej środka czyszczącego w razie potrzeby, niewielka ilość wystarczy na długi czas. Często czyść lub wymieniaj ściereczkę aplikatora, aby uniknąć smug. W przypadku silnie zabrudzonych powierzchni, rozpylić środek bezpośrednio na powierzchnię i pozostawić na 1-2 minuty przed wytarciem do sucha miękką ściereczką. Nie należy nadmiernie nasycać podłogi. Wytrzeć do sucha stojącą wodę lub produkt miękką szmatką. Nie jest przeznaczony do surowych lub niewykończonych powierzchni.

UWAGA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami, nie połykać. W przypadku dostania się do oczu lub na skórę, dobrze spłukać wodą. W przypadku połknięcia natychmiast wezwać lekarza. Nie mieszać z innymi chemikaliami.