Howard Restor-A-Shine Polishing Compound 473 ml – preparat do polerowania drewna na wysoki połysk

83.00  z VAT

Na stanie

SKU: RS0016 Kategorie: , , , GTIN: 088682160229

Pasta polerska Howard Restor-A-Shine Polishing Compound została specjalnie opracowana do przywracania wysokiego połysku wykończeniom drewnianym.

Opis

Howard Restor-A-Shine Polishing Compound  473 ml

Pasta polerska Restor-A-Shine została specjalnie opracowana do przywracania wysokiego połysku wykończeniom drewnianym. Używaj na drewnianych meblach, blatach barów, blatach stołów, a nawet fortepianach, aby usunąć drobne zadrapania i zmatowienie, przywracając lakierom bezbarwnym wysoki połysk. Idealny jako ostatni krok w wycieraniu nowego wykończenia o wysokim połysku lub przywracaniu połysku wykończeniu drewna o wysokim połysku, które zostało zmatowione przez wełnę stalową.

Restor-A-Shine zawiera bardzo drobne mikroproszki polerskie, zmieszane z wybranymi olejami i woskami w celu wytworzenia tej wyjątkowej pasty polerskiej do wykańczania drewna. Bezpieczny w użyciu na wszystkich powłokach bezbarwnych, w tym: lakierach, werniksach, szelaku i poliuretanach. Nie podnosi forniru ani nie zmiękcza twardego wykończenia. Nie zawiera silikonu ani oleju lnianego.

  • Bezpiecznie poleruj i usuwaj drobne zadrapania, utlenianie, matowość i zamglenie na błyszczących wykończeniach drewna
  • Opracowany specjalnie do błyszczących wykończeń z poliuretanu, lakieru, werniksu i drewna szelakowego, w tym do mebli, pianin i gitar
  • Ożywia matowe obszary, eliminuje ślady zawijasów z wełny stalowej i większość innych drobnych skaz powierzchniowych
  • Użyj jako ostatniego kroku w wycieraniu nowego wykończenia drewna o wysokim połysku, aby uzyskać lustrzane wykończenie
  • Kremowa formuła, którą można stosować za pomocą ściereczki lub polerki elektrycznej

Powierzchnia powinna być wolna od brudu i kurzu, aby zapobiec zarysowaniom. Wykończenia różnią się twardością, więc ciśnienie próbne należy zastosować w niepozornym miejscu. Pocieraj wystarczająco mocno, aby uzyskać połysk, ale nie przecieraj wykończenia do drewna poniżej.

Sposób użycia:
1. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.
2. Nałożyć sporą ilość Restor-A-Shine na powierzchnię roboczą lub czystą, miękką szmatką.
3. Pocierać okrężnymi ruchami, dodając więcej w razie potrzeby aż do uzyskania pożądanych rezultatów na tym obszarze. Przejść do następnej sekcji i powtórzyć.
4. Sprawdź wyniki i powtórz proces, jeśli to konieczne, od czasu do czasu obracając szmatkę podczas pocierania, aż związek zostanie wypolerowany.
5. W celu usunięcia pozostałości wypoleruj nową miękką ściereczką lub wypoleruj i wytrzyj do czysta z Howard Orange Oil lub Lemon Oil Wood Polish.

UWAGA:
DRAŻNIĄCY OCZY.
Nie mieszać z innymi chemikaliami. Nie dostać się do oczu. Nie połykaj. Nosić okulary ochronne. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Zawiera: krzemionkę krystaliczną i butoksytanol. W przypadku dostania się do oczu płukać wodą przez 15 minut. W przypadku połknięcia natychmiast wezwać lekarza. Nie wywoływać wymiotów. Przechowywać w chłodnym miejscu. Przechowywać zamknięte.

OSTRZEŻENIE:
Ten produkt może narazić Cię na kontakt z substancjami chemicznymi, w tym z krzemionką krystaliczną.