Howard Lemon Oil Wood Polish – preparat do czyszczenia drewna

63.00 94.00  z VAT

SKU: Brak danych Kategorie: , ,

Howard Lemon Oil Wood Polish od ponad 35 lat wykorzystuje polerującą moc prawdziwego olejku cytrynowego do delikatnego czyszczenia i polerowania powierzchni drewnianych.

Opis

Howard Lemon Oil Wood Polish

Użyj Howard Lemon Oil Wood Polish do odkurzania, polerowania i pielęgnacji wszystkich powierzchni drewnianych, w tym szafek kuchennych, stołów, krzeseł, biurek, boazerii i antyków. Olejek cytrynowy pomoże chronić drewno przed wysychaniem, jednocześnie przywracając mu głębię słojów i naturalne piękno. Jest łatwy w użyciu i doskonale nadaje się do polerowania, kondycjonowania i pielęgnacji wszystkich powierzchni drewnianych.

Howard Lemon Oil Wood Polish od ponad 35 lat wykorzystuje polerującą moc prawdziwego olejku cytrynowego do delikatnego czyszczenia i polerowania powierzchni drewnianych. Olejki eteryczne z cytryny pozyskiwane są ze skórki owoców i mają doskonałe właściwości czyszczące i nabłyszczające. Te specjalne oleje w połączeniu z wysoko rafinowanym olejem mineralnym wzmacniają głębię i wydobywają naturalne piękno słojów drewna. Howard Lemon Oil może być stosowany na wszystkich powierzchniach drewnianych, w tym na antykach, meblach i szafkach kuchennych, bez wysuszania wykończenia drewna, jak wiele innych środków do czyszczenia drewna. Nie zawiera silikonu ani oleju lnianego.

  • Poleruje wszystkie drewniane meble
  • Nadaje piękny połysk i blask z przyjemnym świeżym zapachem cytryny
    Nadaje piękny blask wykończonym i niewykończonym powierzchniom drewna
  • Poleruje i pomaga zapobiegać wysychaniu i blaknięciu wszystkich drewnianych mebli, w tym szafek kuchennych, stołów, krzeseł, biurek, boazerii i antyków
  • Łatwo usuwa zabrudzenia powierzchniowe i kurz bez wysuszania i uszkadzania drewna
  • Penetruje suche wykończenia drewna, aby uzupełnić utracone oleje i zachować naturalne piękno drewna

Sposób użycia:
1. Rozpyl Howard Orange Oil na miękką szmatkę i wytrzyj powierzchnię drewna.
2. Wypoleruj na połysk czystą, miękką ściereczką. W niektórych zastosowaniach można go nanosić bezpośrednio na powierzchnię drewna. Jednak najpierw przetestuj, nakładając miękką szmatkę, aby sprawdzić jak preparat zachowuje się w kontakcie z drewnem.

Uwaga: Niewykończona lub naturalna powierzchnia z drewna dębowego może wchłonąć więcej olejku pomarańczowego niż powierzchnia wykończona, dlatego najlepiej jest spryskać drewno bezpośrednio. Następnie pozwól produktowi wniknąć na pięć minut, a następnie zetrzyj nadmiar. Na wykończonych powierzchniach drewnianych olejek pomarańczowy należy rozpylić bezpośrednio na miękką szmatkę, a następnie nałożyć tą samą miękką szmatką na wykończoną powierzchnię drewna.

Środki ostrożności:
Zawsze testuj na małej, niewidocznej powierzchni drewna, aby sprawdzić kompatybilność z wykończeniem drewna. Zachowaj ostrożność podczas używania na podłogach, ponieważ powierzchnia może stać się śliska.

OSTRZEŻENIA:
NIEBEZPIECZEŃSTWO: ZAWIERA DESTYLAT ROPY NAFTOWEJ.
SZKODLIWE LUB ŚMIERTELNE W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA. NIE WYWOŁUJ WYMIOTÓW. NATYCHMIAST WEZWAJ LEKARZA. TRZYMAĆ POZA ZASIĘGIEM DZIECI.

Informacje dodatkowe

Pojemność

,