Howard Feed-N-Wax – preparat odżywczy do drewna

56.00 83.00  z VAT

Howard Feed-N-Wax Wood Polish & Conditioner jest idealnym produktem do wydobycia naturalnej głębi słojów, zapewniając jednocześnie dodatkową ochronę i połysk meblom, antykom i szafkom. Feed-N-Wax dzięki zawartości olejów, które “karmią” drewno, zapewniając jednocześnie ochronną powłokę z wosku pszczelego i wosku carnauba.

Opis

Howard Feed-N-Wax

Feed-N-Wax Wood Polish & Conditioner jest idealnym produktem do wydobycia naturalnej głębi słojów, zapewniając jednocześnie dodatkową ochronę i połysk meblom, antykom i szafkom. Feed-N-Wax dzięki zawartości olejów, które “karmią” drewno, zapewniając jednocześnie ochronną powłokę z wosku pszczelego i wosku carnauba. Ta unikalna mieszanka wosku pszczelego, wosku carnauba, olejku pomarańczowego i innych  składników pomaga zachować i utrzymać drewno przed wysychaniem, blaknięciem, a nawet pękaniem.

Feed-N-Wax może być stosowany na wykończonym i niewykończonym drewnie zawsze, gdy drewno zaczyna wyglądać na wyblakłe lub suche, zwykle co około miesiąc. Feed-N-Wax został opracowany jako najlepsza kontynuacja Restor-A-Finish dla utrzymania świeżo odrestaurowanego wykończenia.

Nie zawiera silikonu ani oleju lnianego. Nie jest przeznaczony do powierzchni przystosowanych do kontaktu z żywnością.
Do powierzchni przeznaczonych do kontaktu z żywnością użyj odżywki Howard Butcher Block Conditioner, oleju do desek do krojenia lub wosku Wax-It-All.

  • Poleruje wszystkie powierzchnie drewniane do miękkiego połysku dzięki ochronnej powłoce wosku Carnauba i wosku pszczelego
  • Wprowadza olejki kondycjonujące, które „odżywiają” drewno i zapobiegają jego wysychaniu i blaknięciu
  • Uwydatnia naturalne piękno i głębię słojów drewna wykończonego i surowego
  • Do stosowania na antykach, stołach jadalnych, szafkach kuchennych, drewnianych drzwiach i wykończeniach itp.
  • Pomaga zapobiegać dalszemu wysychaniu drewna i pogorszeniu wykończenia Idealne uzupełnienie Restor-A-Finish w celu utrzymania odnowionego wykończenia drewna

Sposób użycia:
1. Upewnij się, że powierzchnia jest wolna od kurzu i brudu.
2. Nasycić miękką szmatkę Feed-N-Wax i przetrzeć równomiernie powierzchnię drewnianą.
3. Pozostaw na co najmniej 20 minut przed wytarciem nadmiaru.
4. Wypoleruj czystą, miękką szmatką.
5. Na niewykończonych powierzchniach drewnianych może być konieczne nałożenie większej ilości warstw i wydłużenie czasu schnięcia (np. przez noc).

Przed nałożeniem na całą powierzchnię drewna należy zawsze przetestować w niewidocznym miejscu, aby sprawdzić wyniki. Nie mieszać z innymi chemikaliami. Nosić nieprzepuszczalne rękawice i okulary ochronne. Trzymać z dala od dzieci. Zawiera uwodorniony olej mineralny.

PIERWSZA POMOC:
W przypadku połknięcia natychmiast wezwać lekarza lub centrum kontroli zatruć.
Nie wywoływać wymiotów. W przypadku dostania się do oczu płukać wodą przez 15 minut. W przypadku kontaktu ze skórą dobrze spłukać wodą z mydłem.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w chłodnym miejscu.
Trzymaj zamkniętą nasadkę.

Informacje dodatkowe

Pojemność

,