Hemel Deck Restorer – preparat do odnawiania tarasów bez szlifowania

104.50  z VAT

Na stanie

Hemel Deck Restorer odnawia zwietrzałe tarasy i meble ogrodowe bez szlifowania. Wydajność: 8-10 m2/l.

Opis

Hemel Deck Restorer odnawia zwietrzałe tarasy i meble ogrodowe bez szlifowania,
o pojemności 2,5 L

Hemel Deck Oil sprawi, że Twój taras będzie czysty i nowy. Zobacz i kup produkty Hemel do czyszczenia tarasów na bazie wody, bezzapachowe i bezpieczne do renowacji pokładów, ceny środków do czyszczenia pokładów!

Cechy produktu:

 • Szybka i łatwa aplikacja, bez szlifowania!
 • Gotowy do użycia
 • Bezpieczny dla roślin i trawy
 • Przyjazny dla środowiska


Chociaż produkty tarasowe różnią się w zależności od sposobu użytkowania i pielęgnacji, ich kolory mogą z czasem blaknąć i miejscami stać się szare.
Aby zabezpieczyć zewnętrzne powierzchnie produktów drewnianych stosowanych wewnątrz i na zewnątrz budynków przed czynnikami atmosferycznymi, wilgocią i zanieczyszczeniami, należy je czyścić i konserwować naturalnymi i wysokiej jakości środkami do czyszczenia i odnawiania tarasów.

Produkty stosowane do czyszczenia i odnawiania tarasów drewnianych powinny być środkami czyszczącymi na bazie naturalnych olejów i wody, które chronią naturalną strukturę drewna, nie psują go, a nawet ujawniają naturalny wygląd drewna. Najważniejszym celem czyszczenia drewna jest zachowanie jego rodzaju i tekstury po pewnych procesach czyszczenia i konserwacji. W ten sposób drewno i taras pozostają zarówno chronione przed czynnikami zewnętrznymi, jak i nie tracą swoich naturalnych właściwości na skutek oddychania. Preparaty do czyszczenia tarasów, gotowe do użycia i nie wymagające rozcieńczania, dają możliwość praktycznego czyszczenia i odnawiania tarasu. Bezpieczny środek do czyszczenia pokładów powinien być preferowany ze względu na ludzkie zdrowie. Najbardziej preferowane są bezzapachowe produkty do odnawiania pokładów i czyszczenia pokładów na bazie wody.


Jak odnowić tarasy i meble ogrodowe bez szlifowania?
Dzięki HEMEL Deck Restorer możesz odnowić niemalowany/nielakierowany, poszarzały drewniany taras i meble ogrodowe bez konieczności szlifowania. Jeśli chcesz odnowić pomalowany/wypolerowany drewniany taras lub meble ogrodowe, musisz je przeszlifować.

Jak powinienem utrzymywać drewniane meble w ogrodzie na zewnątrz?
Jeśli na powierzchni znajduje się farba lub lakier, należy całkowicie wyczyścić powierzchnię papierem ściernym. Jeśli jest niepolerowana lub niepomalowana, możesz najpierw wyczyścić powierzchnię drewnianą za pomocą HEMEL Deck Restorer, a następnie zastosować przezroczysty olej HEMEL Teak Oil lub kolorowy HEMEL Exotic Oil zgodnie z własnymi preferencjami. Jeśli chcesz uzyskać gładką powierzchnię, możesz ją przeszlifować po zastosowaniu Deck Restorer.

Jak dbać o moje poczerniałe drewniane tarasy na zewnątrz?
W celu konserwacji powierzchnię drewnianą należy najpierw oczyścić preparatem HEMEL Deck Restorer. Dzięki HEMEL Deck Restorer możesz sprawić, że Twój taras i meble ogrodowe będą gotowe do nałożenia bez farby/polerowania poprzez czyszczenie bez konieczności szlifowania. Po oczyszczeniu można zastosować zgodnie z preferencjami HEMEL Deck Oil lub HEMEL Exotic Oil.

Czy HEMEL Deck Restorer zaszkodzi roślinom i stworzeniom w moim ogrodzie?
Ponieważ nasz produkt HEMEL Deck Restorer nie zawiera żadnych szkodliwych składników, które mogłyby zaszkodzić roślinom i zwierzętom, możesz go bezpiecznie używać w swoim ogrodzie.

Czy czyści olej tekowy i podobne pozostałości oleju, które nakładałem wcześniej?
HEMEL Deck Restauracji można używać do czyszczenia surowych podłóg drewnianych i mebli ogrodowych, które były wcześniej używane, nigdy nie były nakładane lub zszarzałe/zanieczyszczone, bez piasku oraz do przygotowania powierzchni przed konserwacją.


Przygotowanie powierzchni:

 • Oczyść powierzchnię z kurzu.


Aplikacja:

 • Produkt gotowy do użycia i nie wymaga rozcieńczania.
 • Dobrze wstrząsnąć przed użyciem.
 • Nanieść i rozprowadzić na drewnianym tarasie za pomocą szczotki ogrodowej.
 • Odczekać 15 minut, a następnie spłukać dużą ilością czystej wody.
 • Zazwyczaj wystarczy jednokrotne użycie. Jednak w przypadku silnych zabrudzeń może być konieczne ponowne zastosowanie.
 • Odczekać 24 godziny do całkowitego wyschnięcia przed nałożeniem jakichkolwiek powłok ochronnych, np. Hemel Deck Oil

WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO.

 • Trzymaj produkt zamknięty, gdy nie jest używany.
 • Nie zaleca się stosowania myjki ciśnieniowej, ponieważ podnosi ona słoje drewna.
 • Ogólna temperatura aplikacji produktu wynosi od 15°C do 25°C przy wilgotności względnej w zakresie 40-65%.
 • Produkt należy chronić przed zamarzaniem i przechowywać w temperaturze od 5°C do 35°C.